Header

W imieniu Stowarzyszenia Relacja w Nowej Soli serdecznie dziękuję za darowiznę otrzymaną od Senatora Wadima Tyszkiewicza, byłego Prezydenta Nowej Soli.

Jednocześnie informuję, że otrzymana kwota 4 000,00 zł darowizny będzie przeznaczona na zakup lampy bakteriobójczej do gabinetu w celu ochrony personelu oraz klientów korzystających z usług świadczonych przez nasze stowarzyszenie, pozostała zaś kwota będzie dołożona do zakupu nowych foteli oraz sofy w gabinecie (wymiana z obecnych mebli tapicerowanych na eko skórę w celu łatwiejszej dezynfekcji). Zakupy te z pewnością wpłyną pozytywnie na bezpieczeństwo w kontekście trwającej epidemii i zapewnią nam kontynuowanie pracy w tych trudnych czasach.

 

Marzena Lewandowska

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Relacja

 

 

 

 

logotypy NPZ MZ KPdSPN

Strona internetowa została wykonana dzięki zadaniom realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia i współfinansowanych ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach konkursów przeprowadzonych przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.